Buitiniai garažo vartai

BASIC HOME

Sekciniai vartai BASIC HOME gaminami iš itališkų 40 mm storio plieninės skardos segmentų, užpildytų putų poliuretanu, kurie užtikrina optimalią šilumos izoliaciją. Pagaminti tiksliai pagal individualius išmatavimus, sekciniai vartai BASIC HOME yra tvirti ir ilgaamžiai bei puikiai dera prie jus supančios aplinkos. Į visų Home vartų komplektaciją įeina apsaugos nuo spyruoklių lūžimo.

 

 

COMPACT BASIC

Sekciniai vartai su šoninėmis spyruoklėmis COMPACT BASIC gaminami iš itališkų 40 mm storio segmentų. Vartai kompaktiški ir ekonomiški, minimali sąrama 70 mm.

 

 

 

HOME PREMIUM

Sekciniai vartai HOME PREMIUM gaminami iš vokiškų 42 mm storio plieninės skardos segmentų, užpildytų putų poliuretanu, kurie užtikrina optimalią šilumos izoliaciją. Pagaminti tiksliai pagal individualius išmatavimus, sekciniai vartai  HOME PREMIUM yra tvirti ir ilgaamžiai bei puikiai dera prie jus supančios aplinkos. Į visų Home vartų komplektaciją įeina apsaugos nuo spyruoklių lūžimo.

 

 

PREMIUM COMPACT

Sekciniai vartai su šoninėmis spyruoklėmis PREMIUM-Compact gaminami iš vokiškų 42 mm storio segmentų. Vartai kompaktiški ir ekonomiški, minimali sąrama 70 mm.